WJ15EDGK-3.81-11P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGK-3.81-11P-14-00A
JLCPCB Part #
C48706
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 11 11P 16~28 1x11P 3.81mm 300V 8A Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS