WJ15EDGK-3.81-7P-14-00A
MFR.Part #
WJ15EDGK-3.81-7P-14-00A
JLCPCB Part #
C3031452
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Green Male Plug Screw Connection (M2) Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS