AAPS0840M4R7A
MFR.Part #
AAPS0840M4R7A
JLCPCB Part #
C47327353
Package
SMD,9.2x8.2mm
Description
11.5A 26.5mΩ 4.7uH 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,9.2x8.2mm Power Inductors ROHS