AAPS0754M101RD
MFR.Part #
AAPS0754M101RD
JLCPCB Part #
C47327349
Package
SMD,8.2x7.2mm
Description
1.8A 100uH 3.3A 345mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.2x7.2mm Power Inductors ROHS