APS10A40M1R5
MFR.Part #
APS10A40M1R5
JLCPCB Part #
C253617
Package
SMD,11.5x10mm
Description
1.5uH 16.15A 26A 4.1mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS