AAPS0630M6R8A
MFR.Part #
AAPS0630M6R8A
JLCPCB Part #
C47327331
Package
SMD,7.7x6.6mm
Description
47.5mΩ 5.05A 6.05A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.7x6.6mm Power Inductors ROHS