HB-FH7-127213PB2GOW
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
HB-FH7-127213PB2GOW
JLCPCB Part #
C47326591
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 26P 2x13P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS