HB-PH1-127217PB2GOP
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
HB-PH1-127217PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332191
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 2.3mm 250V 2x17P 34P 4mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS