HB-FH2-127112PB2GOB
MFR.Part #
HB-FH2-127112PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326557
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 12P 1A 1x12P 2.4mm 4.3mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS