TS-KG10GS-BB85F
MFR.Part #
TS-KG10GS-BB85F
JLCPCB Part #
C2874382
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
12V 2.5N 50mA 6.2mm 6.2mm 8.5mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS