TC0525B5491T5G
MFR.Part #
TC0525B5491T5G
JLCPCB Part #
C47122516
Description
125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS