4D03WAJ0683T5E
MFR.Part #
4D03WAJ0683T5E
JLCPCB Part #
C2769775
Description
100mW 4 68kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS