RAG-06K100JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RAG-06K100JT
JLCPCB Part #
C47118960
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS