SMNR6045-101MT
MFR.Part #
SMNR6045-101MT
JLCPCB Part #
C135309
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 562mΩ 800mA 950mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS