BZT52C3V3
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
BZT52C3V3
JLCPCB Part #
C47117493
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.1V~3.5V 3.3V 350mW 5uA 600Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS