RTD03BR100FTG
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RTD03BR100FTG
JLCPCB Part #
C47115437
Package
0603
Description
100mW 100mΩ 320mV ±1% ±300ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS