TD03G2611FT
MFR.Part #
TD03G2611FT
JLCPCB Part #
C667572
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS