RC2012F201CS
MFR.Part #
RC2012F201CS
JLCPCB Part #
C4355869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS