RCS1608F300CS
MFR.Part #
RCS1608F300CS
JLCPCB Part #
C17641820
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS