RCS2012F6193CS
MFR.Part #
RCS2012F6193CS
JLCPCB Part #
C4347150
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS