AR0805FR-079M1L
MFR.Part #
AR0805FR-079M1L
JLCPCB Part #
C4189520
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS