RC2012F15R8CS
MFR.Part #
RC2012F15R8CS
JLCPCB Part #
C4342298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS