RM10F1330CT
MFR.Part #
RM10F1330CT
JLCPCB Part #
C4340461
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS