RC0402J510CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0402J510CS
JLCPCB Part #
C4330661
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 51Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS