RC0603F6R49CS
MFR.Part #
RC0603F6R49CS
JLCPCB Part #
C17216671
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS