RCS1608F9R53CS
MFR.Part #
RCS1608F9R53CS
JLCPCB Part #
C4328853
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS