RUT1608JR750CS
MFR.Part #
RUT1608JR750CS
JLCPCB Part #
C17482541
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS