73WL4R100J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WL4R100J
JLCPCB Part #
C4328224
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS