73WL6R100J
MFR.Part #
73WL6R100J
JLCPCB Part #
C1699319
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS