RC1608J3R6CS
MFR.Part #
RC1608J3R6CS
JLCPCB Part #
C4318671
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS