RM06F8870CT
MFR.Part #
RM06F8870CT
JLCPCB Part #
C4310473
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS