RN10D7872CT5-25
MFR.Part #
RN10D7872CT5-25
JLCPCB Part #
C3943045
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS