RC1005F54R9CS
MFR.Part #
RC1005F54R9CS
JLCPCB Part #
C4309438
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS