RC0402F2052CS
MFR.Part #
RC0402F2052CS
JLCPCB Part #
C4344865
Description
-55℃~+125℃ 20.5kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS