RTJ12KR300FTG
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RTJ12KR300FTG
JLCPCB Part #
C46634398
Package
2512
Description
1V 1W 300mΩ ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS