FHW0805UC3N3KGT
MFR.Part #
FHW0805UC3N3KGT
JLCPCB Part #
C295704
Description
3.3nH 35@1.5GHz 600mA 7.9GHz 90mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS