RC2012F910CS
MFR.Part #
RC2012F910CS
JLCPCB Part #
C4138701
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS