RC2012F1961CS
MFR.Part #
RC2012F1961CS
JLCPCB Part #
C4289088
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS