RC2012F4122CS
MFR.Part #
RC2012F4122CS
JLCPCB Part #
C4288181
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS