RCS2012F432CS
MFR.Part #
RCS2012F432CS
JLCPCB Part #
C4277605
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS