RC0402F7681CS
MFR.Part #
RC0402F7681CS
JLCPCB Part #
C4270959
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS