RC0402F7680CS
MFR.Part #
RC0402F7680CS
JLCPCB Part #
C17441067
Description
-55℃~+125℃ 30mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS