RUT1005JR150CS
MFR.Part #
RUT1005JR150CS
JLCPCB Part #
C17364607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS