RC2012F1134CS
MFR.Part #
RC2012F1134CS
JLCPCB Part #
C4262991
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS