RC2012F9530CS
MFR.Part #
RC2012F9530CS
JLCPCB Part #
C4261755
Description
-55℃~+155℃ 125mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS