RM25F1502CT-U
MFR.Part #
RM25F1502CT-U
JLCPCB Part #
C4258008
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS