RM20F4752CT
MFR.Part #
RM20F4752CT
JLCPCB Part #
C4279917
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS