RM06F1402CT
MFR.Part #
RM06F1402CT
JLCPCB Part #
C4257809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS