RN73R1JTTD4422D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4422D50
JLCPCB Part #
C2497130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS