RC0402F28R7CS
MFR.Part #
RC0402F28R7CS
JLCPCB Part #
C4102208
Description
-55℃~+125℃ 28.7Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS